O nás

Náš autoservis působí na trhu autoopravárenství již od roku 1995. Nabízíme servis osobních a lehkých užitkových vozidel všech světových značek.
Hlavní náplní naší práce je pravidelný a garanční servis, opravy a výměny, diagnostika mechanických závad (motoru, podvozku, brzd, aj.), příprava a provedení TK a ME.

Dlouholeté zkušenosti s řešením závad klimatizací zaručují kvalitní provedení servisu a oprav tohoto důležitého článku, dnes už téměř každého automobilu.

Neméně kvalitní a specializované služby nabízíme v oblasti elektronických systémů vozidel – diagnostika závad ŘJ, opravy ŘJ, opravy elektroinstalací, přehrávání SW ŘJ, optimalizace výkonu aj.

Nabízíme i lehké karosářské práce, ochranný nástřik podvozků, seřízení sbíhavosti a odklonů kol. Zprostředkujeme služby pneuservisu, lakýrnické práce, karosářské práce, výměny autoskel, opravy motorů a převodovek.

Tyto opravy provádí pravidelně proškolovaný a řešením mnoha velmi složitých problémů „ošlehaný“ personál. Osobním, slušným a příjemným přístupem ke každému zákazníkovi se snažíme zlepšit atmosféru ve vykonávání služeb v české společnosti.

Při opravě Vám můžeme nabídnout širokou škálu náhradních dílů od originálních i náhradních výrobců. Pak záleží jen na Vás, jaký výrobek, v jaké cenové relaci si vyberete. Samozřejmostí je dvouletá záruka nových náhradních dílů, ale náš sortiment nabízí vybrané produkty s prodlouženou zárukou až 3 roky. Zabýváme se samotným prodejem náhradních dílů. V posledních letech se nám podařilo navázat i na tradici prodeje auto a moto baterií.

Roku 2004 jsme se stali členem konceptu AUTO KELLY AUTOSERVIS, tj. síť kvalitních nezávislých autoservisů. Díky tomuto partnerství Vám v průběhu roku nabízíme mnoho různých akcí, slev, výhod zaměřených na sezónní údržbu Vašich automobilů a možnost oprav na splátky. Více informací viz AUTO KELLY AUTOSERVIS a OPRAVY NA SPLÁTKY.

Rok 2010 byl pro nás začátkem prodeje a provádění garančního servisu skútrů značek RHON a MAXON. Více informací viz SUPER SKUTRY.